يکشنبه ١٧ فروردين ١٣٩٩
صفحه اصلی > اخبار 


برگزاری مراسم های عزاداری ماه محرم بخش تشکل های فرهنگی

تعداد بازدید: 64

به گزارش روابط عمومی و بین الملل، مدیر اداره فرهنگی مجتمع آموزش بنت الهدی با اشاره به مراسمات عزاداری ماه محرم بخش  تشکل‌ های فرهنگی مجتمع آموزش عالی بنت الهدی اظهار کرد: تشکل های فرهنگی و هیئت های مذهبی  مجتمع آموزش عالی بنت الهدی با فرارسیدن ماه محرم، مراسماتی را به شرح زیر در دهه اول این ماه برگزار کردند.
وی خاطرنشان کرد: هیئت الکوثر با فرارسیدن دهه اول ماه محرم مراسم عزاداری حضرت سیدالشهدا علیه السلام را با حضور 100 نفر از طلاب و خانواده های افغانستانی در شهر قم و اصفهان برگزار کرد. شایان ذکر است در این 10 شب، مهد کودک عاشورایی ویژه کودکان برپا بود.
این مقام مسئول با اشاره به دیگر فعالیت های بخش تشکل های فرهنگی گفت: هیئت خواهران منتظر المهدی روز نهم محرم مراسم عزاداری را با حضور 200 نفر از طلاب و خانواده های افغانستانی برگزار کرد.  شایان ذکر است در این ده شب، مهد کودک عاشورایی ویژه کودکان برپا بود.
وی عنوان کرد: هیئت فاطمیه روز عاشورا مراسم عزاداری را با حضور 90 نفر از طلاب و خانواده های پاکستانی و هئیت قمر بنی هاشم مراسم عزاداری دهه اول ماه محرم را مراسم عزاداری را با حضور 120 نفر از طلاب و خانواده های افغانستانی برگزار کرد.
مدیر اداره فرهنگی مجتمع آموزش بنت الهدی تصریح کرد: تشکل فرهنگی فاطمیه روز 25 شهریور مراسم عزاداری شهادت امام حسین علیه السلام را با سخنرانی سرکار خانم اسوه حسنه و حضور 90 نفر از طلاب و خانواده های اندونزیایی برگزار کرد.
وی با اشاره به برگزاری تشکل فرهنگی بشری مراسم دهه اول ماه محرم را با سخنرانی سرکار خانم واعظی، میرزایی، احمدی و با حضور 100 نفر از طلاب و خانواده های افغانستانی گفت: تشکل فرهنگی بنات فاطمه مراسم عزاداری ماه محرم را روز عاشورا با حضور 60 نفر از طلاب و خانواده های بنگلادشی برگزار کرد.
انتهای پیام/
 

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
مجتمع آموزش عالی بنت الهدی
قم، خ انقلاب، بعد از گلزار شهدا، مجتمع آموزش عالی بنت الهدی
كدپستي: 94536 - 37158
فاكس: 00982537208978
hodainfo@miu.ac.ir
تمامي حقوق سايت براي مجتمع آموزش عالی بنت الهدی ( س ) محفوظ است.
کل بازدید ها: 385365 بازدید امروز: 9