پنج شنبه ١٩ تير ١٣٩٩
صفحه اصلی > اخبار 


برگزاری دومین جلسه هیئت داوران کرسی نظریه پردازی «محوریة النص القرانی فی البحث الفقهی»

تعداد بازدید: 206

 
واحد گزارش: دومین جلسه هیئت داوران کرسی نظریه پردازی «محوریة النص القرانی فی البحث الفقهی» در مجتمع آموزش عالی بنت الهدی برگزار شد.
 
به گزارش روابط عمومی و بین الملل، در این نشست فعالیت های علمی صورت گرفته توسط اساتید، ناقد و نظریه پرداز در مدت بعد از برگزاری پیش اجلاسیه اول کرسی فوق، مورد بررسی قرار گرفت.
معاونت پژوهش مجتمع پس از برگزاری پیش اجلاسیه اول با هدف تدقین و تبیین بهتر نقدهای علمی بیان شده در پیش اجلاسیه اول به نظریه فوق، درخواست بررسی مجدد نظریه و ارائه نقد مکتوب توسط ناقدین را پیگیری نمود و پس از آن با ارائه نقدهای مکتوب به نظریه پرداز محترم فرآیند تعامل  علمی میان ناقدین و نظریه پرداز را به صورت نقد و پاسخ مکتوب، اجرایی نمود. 
مذاکرات کتبی اساتید فوق منجر به تغییر شکلی و توسعه محتوایی نظریه به 600 صفحه گردید و جلسه دوم هیئت داوران که در محل مجتمع آموزش الی بنت الهدی جهت بررسی آمادگی علمی نظریه برای برگزاری پیش اجلاسه دوم کرسی فوق برنامه ریزی و برگزار شد.
دبیر علمی کرسی فوق، تعاملات علمی صورت گرفته در این مدت میان نظریه پرداز و اساتید ناقد را بسیار مثبت و دارای ثمرات و نتایج علمی قابل توجهی عنوان نمود.
اساتید عضو هیئت داوران، با بیان نقطه نظرات علمی خود، مصوب نمودند که با برگزاری پیش اجلاسیه دوم، منوط به موافقت دبیرخانه هیئت حمایت از کرسی های نظریه پردازی شورای عالی انقلاب فرهنگی با حضور 2 استاد ناقد پیشنهادی دیگر، مورد تایید می باشد.
انتهای پیام/
 

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
مجتمع آموزش عالی بنت الهدی
قم، خ انقلاب، بعد از گلزار شهدا، مجتمع آموزش عالی بنت الهدی
كدپستي: 94536 - 37158
فاكس: 00982537208978
hodainfo@miu.ac.ir
تمامي حقوق سايت براي مجتمع آموزش عالی بنت الهدی ( س ) محفوظ است.
کل بازدید ها: 412019 بازدید امروز: 36