دوشنبه ٠٣ ارديبهشت ١٣٩٧
صفحه اصلی > ارتباطات و بین الملل > دانش آموختگان 

معرفی واحد دانش آموختگان
اهداف آموزشی، پژوهشی  وتربیتی بخش های مختلف مؤسسه آموزش عالی بنت الهدی، پس از پایان تحصیلات طلاب و فراغت ایشان از سطوح مختلف تحصیلی، به نقطه پایان نمی رسد؛ چه بسا در فضای بالندگی و ثمردهی و جهت گیری علمی و اعتقادی طلاب، در مسیر اهداف قرار گرفتن ایشان، مساعدتر می نماید و ضرورت کارشناسی و برنامه ریزی های کاربردی، جهت به میدان آوردن ذخایر علمی و عملی مؤسسه، به طریق اولی احساس می گردد.
اهتمام به نیازسنجی و کارشناسی امور طلاب فارغ التحصیل، بایسته این ذخایر علمی است که رها نشده و به سهولت دسترنج چندین ساله مؤسسه، جذب امور خارج از مسیری که پرورش یافته اند، نگردد. وبا هم اندیشی و همکاری همه بخش های مؤسسه و برنامه ریزی های کارشناسی شده، بند مکملی زده شود  بر اهداف رو به رشد مؤسسه.
پیرو تحقق این مهم، ایجاد و استمرار ارتباط با فارغ التحصیلان، بررسی مشکلات و تشریک مساعی جهت حل آن ها، داشتن یک بانک اطلاعاتی جامع و تحلیل اطلاعات و ساماندهی امور مربوطه وبرنامه ریزی در جهت ارتقاء سطح علمی و توانمندی های تبلیغی، تدریس و... و زمینه سازی حضور فعالانه و به عرصه ظهور رساندن خلاقیت ها و اتکاء به نفس ایشان، در اولویت چشم انداز این برنامه قرار می گیرد و قرار دادن طلاب در مسیر ترقی و رو به رشد و جهت گیری دینی با مناسبات جهانی و تبادل تجربیات ایشان، هدف اساسی این برنامه می باشد.

برای دریافت موارد ذیل کلیک کنید.

  1. آیین نامه حمایت از مراکز قرآنی و حدیثی دانش آموختگان
  2. دفترچه راهنمای فرآیند دانش آموختگی
  3. نهمین گردهمایی سراسری
  4. فراخوان حمایت طلاب و دانش آموختگان فعال در مراکز قرآنی و حدیثی
  5. فرم ثبت اطلاعات دانش آموختگان
مجتمع آموزش عالی بنت الهدی
قم، خ انقلاب، بعد از گلزار شهدا، مجتمع آموزش عالی بنت الهدی
كدپستي: 94536 - 37158
تلفن: 02537183204
فاكس: 00982537208978
hodainfo@miu.ac.ir
تمامي حقوق سايت براي مجتمع آموزش عالی بنت الهدی ( س ) محفوظ است.
کل بازدید ها: 194381 بازدید امروز: 25