صفحه اصلی > نمایش اخبار 


دوره های زبان «انگلیسی و عربی»

تعداد بازدید: 831

دوره های آموزشی زبان «انگلیسی و عربی» ویژه شیفت عصر برگزار می شود
 
سرپرست مرکز آموزش زبان مجتمع آموزش عالی بنت الهدی از آغاز ثبت نام دوره های زبان «انگلیسی و عربی» به صورت عمومی و تخصصی در شیفت عصر خبر داد و افزود ثبت نام این دور ها تا 10 بهمن ماه 97 ادامه دارد.
 
به گزارش واحد روابط عمومی و بین الملل، حجت الاسلام لاله زاری با اشاره به برگزاری دوره های آموزشی زبان انگلیسی و عربی اظهار کرد: این دوره ها ویژه خواهران دانش پژوه علاقه مند بوده که پس از ثبت نام در هر یک از دوره ها و رسیدن به حدنصاب، برای فرآیند ارزیابی، سطح بندی و تشکیل کلاس های آموزشی به آنها اطلاع رسانی می شود.
 
وی افزود: دوره های آموزش عمومی زبان شامل مراحل مقدماتی تا پیشرفته که به طور معمول تا 12 ترم متغیر بوده و دوره های تخصصی شامل کارگاه های ترجمه، نگارش، روش تحقیق، روش تدریس، تافل و... خواهد بود.
 
سرپرست مرکز آموزش زبان مجتمع آموزش عالی بنت الهدی مزایای این دوره ها را متناسب بودن آن با شئون حوزوی و امکان بهره مندی از اساتید متخصص خانم و برگزاری کنفرانس های زبانی در قالب فعالیت های زبانی زبان آموزان و هزینه کمتر نسبت به سایر مراکز آموزشی ذکر کرد و افزود: دانش پژوهان پس از پایان هر یک از مراحل مقدماتی، متوسطه، پیشرفته و تخصصی می توانند گواهی پایان دوره دریافت کنند.
 
وی عنوان کرد: متقاضیان شرکت در این دوره ها می توانند از طریق لینک های ذیل برای هر یک از دوره های عادی و تخصصی صرفاً به صورت الکترونیکی ثبت نام نموده و در صورت بروز مشکل به صورت حضوری به اتاق 315 مراجعه نمایند.
 
همچنین علاقمندان می توانند در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن  37183240ـ025  تماس حاصل کنند.
 
حجت الاسلام لاله زاری با اشاره به زمان برگزاری کلاس های دوره عمومی گفت: کلاس های دوره عمومی از 13 بهمن ماه شروع می گردد و در روزهای شنبه، دوشنبه و چهارشنبه از ساعت: 14 الی 16 و 16 الی 18 برگزار می شود.
 

انتهای پیام/

 

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج


کل بازدید ها: 373933 بازدید امروز: 112