صفحه اصلی > نمایش اخبار 


دوره های آموزشی زبان انگلیسی و عربی

تعداد بازدید: 215

دوره های آموزشی زبان «انگلیسی و عربی» برگزار می شود
 
سرپرست مرکز آموزش زبان مجتمع آموزش عالی بنت الهدی از تمدید ثبت نام دوره های زبان «انگلیسی و عربی» به صورت عمومی و تخصصی خبر داد.
به گزارش واحد روابط عمومی و بین الملل، حجت الاسلام لاله زاری با اشاره به برگزاری دوره های آموزشی زبان انگلیسی و عربی اظهار کرد: این دوره ها ویژه خواهران دانش پژوه علاقه مند بوده که پس از ثبت نام در هر یک از دوره ها و رسیدن به حدنصاب، برای فرآیند ارزیابی، سطح بندی و تشکیل کلاس های آموزشی به آنها اطلاع رسانی می شود.
 
وی افزود: دوره های آموزش عمومی زبان شامل مراحل مقدماتی تا پیشرفته که به طور معمول تا 12 ترم متغیر بوده و دوره های تخصصی شامل کارگاه های ترجمه، نگارش، روش تحقیق، روش تدریس، تافل و... خواهد بود.
 
سرپرست مرکز آموزش زبان مجتمع آموزش عالی بنت الهدی مزایای این دوره ها را متناسب بودن آن با شئون حوزوی و امکان بهره مندی از اساتید متخصص خانم و برگزاری کنفرانس های زبانی در قالب فعالیت های زبانی زبان آموزان و هزینه کمتر نسبت به سایر مراکز آموزشی ذکر کرد و افزود: دانش پژوهان پس از پایان هر یک از مراحل مقدماتی، متوسطه، پیشرفته و تخصصی می توانند گواهی پایان دوره دریافت کنند.
 
وی عنوان کرد: متقاضیان شرکت در این دوره ها می توانند از طریق لینک های ذیل برای هر یک از دوره های عادی و تخصصی ثبت نام نموده و در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن های 37183275ـ025 گروه زبان انگلیسی و 37183240ـ025 گروه زبان عربی تماس حاصل کنند.
 
حجت الاسلام لاله زاری با اشاره به زمان برگزاری کلاس های دوره عمومی گفت: کلاسهای دوره عمومی در روزهای شنبه، دوشنبه و چهارشنبه از ساعت: 12:30 الی 14 برگزار می شود و همچنین امکان مهدکودک در ساعت کلاس و سرویس برگشت به سمت حرم و سرویس برگشت طلاب خوابگاهی به صورت جداگانه فراهم است.
وی یادآور شد: کلاس ساعت 18:30 الی 20 در صورت به حد نصاب رسیدن کلاس، تشکیل می شود.
سرپرست مرکز آموزش زبان مجتمع آموزش عالی بنت الهدی عنوان کرد: متقاضیان برای نهایی شدن ثبت نام به طبقه دوم، اتاق 315 مراجعه کنند یا برای کسب اطلاعات بیشتر با تلفن 37183240 تماس حاصل کنند.
 

آیین نامه و مقررات کلاس های آموزشی کلیک کنید.

ثبت نام دوره های عمومی زبان کلیک کلیک کنید.

ثبت نام دوره های تخصصی زبان(نگارش، سخنرانی، ترجمه، روش تدریس و تافل) کلیک کنید.

انتهای پیام/

 

نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج


کل بازدید ها: 14792 بازدید امروز: 67