صفحه اصلی > نمایش اخبار 


تمدید مهلت جشنواره قرآنی و حدیثی المصطفی تا 9 آذر ماه

تعداد بازدید: 952

به گزارش روابط عمومی و بین الملل، بیست و چهارمین جشنواره بین المللی قرآنی و حدیثی المصطفی به همت اداره کل قرآن و حدیث المصطفی برگزار می شود. مهلت ثبت نام این جشنواره تا 9 آذر ماه  امسال تمدید شد.
معرفی آموزه‌های حیات بخش قرآن کریم و عترت طاهرین به منظور ترویج و ایجاد زمینه برای تمسک به آن، مسلط‌ سازی خانواده بزرگ المصطفی به مهارت‌ها و فنون فنی و محتوایی قرآن کریم، توسعه و تعمیق فضای انس با قرآن و حدیث در میان مخاطبان، معرفی دست‌آوردها و ظرفیت‌های معرفتی حوزه‌‌های علمیه و جامعة المصطفی العالمیة در عرصه قرآن و حدیث و شناسایی ظرفیت‌ها و کشف استعدادها، نخبگان و ممتازین قرآنی و حدیثی در عرصه بین الملل از جمله اهداف این جشنواره است.
تاکید بر حرکت در مسیر تحقق رسالت های المصطفی در طراحی و اجرای جشنواره، اهتمام به توسعه متوازن جشنواره در حوزه حدیث و ادعیه به ‌ویژه نهج البلاغه و صحیفه سجادیه در کنار قرآن کریم و تأکید بر سیر مطالعاتی تفسیر کل قرآن و نهج البلاغه و صحیفه سجادیه در طول مدت تحصیل طلاب المصطفی سیاست هایی است که در این جشنواره پیگیری می شود.
مطالعات قرآنی، مطالعات نهج البلاغه و صحیفه، تفسیر ترتیبی، سبک زندگی اسلامی، قرائت تحقیق (ویژه برادران)، قرائت ترتیل، حفظ کل قرآن کریم، حفظ 15جزء قرآن کریم، حفظ 10 جزء قرآن کریم (مخصوص طلاب)، حفظ 5 جزء قرآن کریم(مخصوص طلاب)، حفظ 3 جزء قرآن کریم (مخصوص طلاب) و حفظ سوره منتخب از جمله رشته های این جشنواره است.
مخاطبان این جشنواره طلاب، کارکنان و استادان، خانواده طلاب و خانواده کارکنان و استادان هستند.
 
نکته: طلابی که پرونده آن ها به دلایل آموزشی مسدود می باشد؛ جهت شرکت در جشنواره به اداره قرآن و حدیث مراجعه نمایند.
 
روی لینک ثبت نام جشنواره کلیک نمایید.
 
علاقه مندان برای دریافت دفترچه راهنمای این جشنواره و منابع روی لینک زیر کلیک کنند.
 
 
   منابع آزمون ها:
 


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج


کل بازدید ها: 368771 بازدید امروز: 494