مقام معظم رهبری:

دغدغه ی فرهنگی از آن دغدغه هایی است که آدمی به خاطر آن گاهی ممکن است نصف شب از خواب بیدار شود و به درگاه خدا تضرع کند. من چنین دغدغه ای دارم.

معاونت فرهنگی - تربیتی

روزنگارهای فرهنگی 

یکی از فعالیت های مهم و تاثیرگذار در معاونت فرهنگی تربیتی موسسه آموزش عالی بنت الهدی ، تهیه، تنظیم و نشر روزنگار با موضوعات مختلف می باشد که به روایت آمار توانسته است جای خوبی را در بین همکاران و طلاب و حتی خانواده های آنها داشته باشد.

امروزه به دلیل وجود مشغله های زیاد وزندگی صنعتی و ماشینی، و درگیری انسانها با مسایل روزمره ، شاید کمتر کسی پیدا شود که حوصله خواندن مقالات بلند وکتاب های قطور را داشته باشد و انسانهای نسل جدید به دنبال مطالبی کوتاه و گزیده برای رسیدن به مطلوب می گردند. که این روزنگارها، بهترین راهکار برای ارائه مطلب در راستای سیاست های جامعه المصطفی العالمیه می باشد.

از مزایای بسیار خوب روزنگارها می توان به این موضوع اشاره کرد که برخی اوقات مطالب بسیار خوب، در لابلای انبوه مطالب معمولی نشریات، گم می شود به طوری که شاید خیلی ها اصلا سراغ آن مطالب نروند و آن مطلب تاثیرگذاری خود را از دست بدهد . اما در روزنگارها  به علت کم بودن حجم مطالب، خواننده رغبت می کند همه را مورد مطالعه قرار دهد.
این روزنگارها در ایامی مثل ماه مبارک رمضان، محرم، اعیاد و شهادت ها با توجه به نیاز مخاطبین تهیه و توزیع می گردد.