جمعه ٠١ تير ١٣٩٧
صفحه اصلی > اخبار 


سلسله نشست های بررسی ابعاد سند ۲۰۳۰ کلید خورد

تعداد بازدید: 132

به گزارش واحد روابط عمومی و بین الملل، نخستین جلسه از سلسله نشست های بررسی ابعاد سند 2030 که ظهر امروز در سالن کنفرانس مؤسسه آموزشی عالی بنت الهدی با سخنرانی خانم دکتر خزعلی، استاد حوزه و دانشگاه برگزار شد.
بر اساس این گزارش، در ابتدای این جلسه سخنانی از رهبر معظم انقلاب پیرامون انتقاد ایشان به سند آموزشی 2030 قرائت شد که بدین شرح است:
«اینجا جمهوری اسلامی ایران است و در این کشور مبنا اسلام و قرآن است. اینجا جایی نیست که سبک زندگی معیوب و ویرانگر و فاسد غربی بتواند اعمال نفوذ کند. در نظام جمهوری اسلامی پذیرش چنین سندی، معنا ندارد».
پذیرش سند 2030 استقلال کشور را زیر سؤال می برد
خانم خزعلی در این نشست با اشاره به اینکه سند 2030 خلاف قانون جمهوری اسلامی ایران و بر خلاف مصالح کشور است، گفت: به فرض اینکه این سند بر خلاف قانون هم نباشد، باز هم نمی توانیم تن به پذیرش این سند بدهیم، چراکه پذیرش این سند یعنی قبول کردن اینکه بیگانگان برای ما تصمیم بگیرند و این مسأله استقلال کشور را زیر سؤال می برد.
رییس شورای فرهنگی اجتماعی زنان با بیان اینکه ایران الگوی عملی جهان اسلام است، اظهار داشت: ایران با جایگاه والای خود فریاد می زند که از حکومت لیبرال دموکراسی در حال ضربه خوردن بوده و کشور های دیگر طعم ضربه آنها را چشیده اند.
وی ادامه داد: نباید اجازه بدهیم غرب که چیزی جز نابودی و فساد همراه خود ندارد، برای ما ایرانیان برنامه تعیین کند.
سند 2030 به دنبال ریشه کنی همه ادیان جهان است
 


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج
مجتمع آموزش عالی بنت الهدی
قم، خ انقلاب، بعد از گلزار شهدا، مجتمع آموزش عالی بنت الهدی
كدپستي: 94536 - 37158
تلفن: 02537183204
فاكس: 00982537208978
hodainfo@miu.ac.ir
تمامي حقوق سايت براي مجتمع آموزش عالی بنت الهدی ( س ) محفوظ است.
کل بازدید ها: 231266 بازدید امروز: 222